Jez do polosyta...

30. května 2010 v 15:54 | Tulip
...lehce se řekně, že? Ale když vidím všechny ty pochoutky a něco v mé hlavě mi říká:"Dej si, zasloužíš si to, vždyť jsi se ještě před týdnem nervovala." No, prostě a jasně, neodolám. Babička slavila včera narozeniny a nevím, jak může někoho napadnout při pohledu na mě, že jsem hladová. A já ji přece nechci urazit...a tak si vezmu. Ale až mi kamarádka odzkouškuje, hodláme prý najet na detox. Ona je taková hodná duše a vždycky mi vymyslí nějaký program- jako třeba bosu. ne že by mě to nebavilo, ale jsem dost neschopná zapomatovat si všechny ty kreace. Spotím se vždycky jako velký čuník a připadám si dosti nemotorně.
Když už jsme u těch sportů, asi nejraději mám stejně brusle- teda pokud se rozjedu a náhodný pozorovatel už je schopen přitakat, že opravdu bruslím. Tímto posílám mnoho díku mé (jsem to ale sobec) Evulce, která na mě neneí sprostá a nenervuje se. Zlatíčko.
Přemýslím, co ještě tak dělat o prázdninách... Měla jsem přislíbenou brigádu, ale nevím, jestli to výjde. :( Zrovna bych potřebovala peníze, ráda bych si koupila notebook a jelikož nepatřím mezi členy extra bohaté rodiny, musím si na něj způlky vydělat sama. Toto vůbec nekritizuju, ba naopka, jsem ráda. Dokonce bych podle mě už nějaký ten obnos měla- z narozenin a brigád přes rok, ale nechce se mi do toho studentského Brna zas až úplně s prázdnou. Hold, se mnou je to těžké...
A zase to tady vypadá stejně, důvodem je páteční nutnost uklidit po maturitách, takže jsem Evču nestihla. A sama jsem samozřejmě na nic nepřišla. Očekávám výsměch. A končím, jede se domů, ještě na náštěvu a pak už snad k nějaké té knížce nebo třeba Big Banku.
Krásnou neděli,
Tulipán velká kmán
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evka:) Evka:) | 31. května 2010 v 9:30 | Reagovat

Babičky jsou všechny stejné :-) :-) A víš co? Můžem spolu taky zajít někam cvičit, chtěla bych strašně zkusit zumbu, všichni to nesmírně vychvalují! :)
A na brusle taky, jestli se ta islandská sopka umoudří a přestane nám sem nahánět dešťové mraky..
A s notebookem to mám stejné, naproto. Taky už bych moc chtěla ten svůj vlastní, jen a jen můj, ale nejsou na to finance :(
A těším se, až sem za půl hodinky dorazíš :-)

2 tuliplike tuliplike | Web | 31. května 2010 v 15:42 | Reagovat

[1]:Zumbu musíme zdolat, určitě tam takový talent jako jsem já ještě neměli. Budou koukat a Ty se, Evi, styď a rychle připiš něco do svého herbáře.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama