Technologie vedou svět do záhuby

31. května 2010 v 15:40 | Tulip
Jedno je ale jisté, mě zachránily! Teda ony a ještě Evka, voalá...je to tady! Tahle stránka nevypadá jako tisíce dalších (snad), snažila jsem se do ní vdechnout trochu svého já- takže převládají moje oblíbené barvičky- žlutá, oranžová a sem tam nějaká ta červená. Přišla jsme na to, že máme s Evkou hodně podobný vkus- pánejo! Jinak obrázek mám v počítači moc dlouho, našla jsem ho, když jsem zjišťovala něco více o Hair, který mě naprosto a úplně dostal. Ještě dlouho po jeho zhlédnutí jsem lítala po předsíni a zpívala ty nejlepší písně z nejlepších. :)

 A neustále nám prší...teda co vím, tak celá Morava nemá nic moc počásí, takže předpokládám, že všichni pomaturanti sedí doma. Ne, to samozřejmě ne! Vždyť i já se dneska donutím zvednout svůj nadměrně velikananánský zadek a výjdu si hezky posprechtit po anglicku. Sice mám po maturitě, ale ještě bych se honem ráda něco naučila, protože moc a moc chci své znalosti završit nějakým vyšším certifikátem- jeden nikdy nestačí. :) No, prostě jsem si asi před třemi lety umanula, že bych ráda CAE, tehdy jsem netušila, co to všechno obnáší a co vůbec ten název znamená...ne, že bych na tom dneska byla o něco lépe.
Jinak jsem se chtěla pochlubit...byla jsem volit. Docela se mi líbila kampaň VYMĚŇTE POLITIKY. Myslím, že byla dost trefná a hodně mě potěšila a zároveň i překvapila účast některých slavných osobností. I tak ale moc lidí k volbám nedošlo. No, však je to dobrovolné, taky se nepovažuju za nějakého odborníky a čas ukáže, jestli můj favorit byl opravdu tím spasitelem české ekonomiky a českého státu celkově za jakého jsem ho považovala.
Skáču z témat jako klokáně v Austrálii. Ale! Těším se až si s mými skvělými spolužačkami (odmítam použít slovo ex) vyjedeme do kina. Och, je to asi velmi neoriginální, ale jediný film, na kterém jsme se shodly, je Sex ve městě 2. Teda docela se těším, myslím, že je to oddychovka a já nerada chodím do kina na filmy, u kterých se má zapřemýšlet. Něco takového si raději pustím doma, tam mám více času o tom zapřemýšlet a neotravuje mě (tak moc) zamilovaný pár chroupající maxi balení popcornu.
Tak a už je vážně čas končit, jelikož a tudíž...:) No, musím spěchat do angličtiny a ještě se pokusit si dopsat úkol. :) Teda je jich dost, protože před maturitou jsem to docela flákala, ale nebudu na sebe tak přísná.
A doufám, že ještě večer něco vyrobím, už jsem si prohlížela všelijaké časopisy a mám mnoho a spoustu nápadu v mé hlavince, jako třeba dlouhá sukně z nějakého špatně definovatelného materiálu (ale plast to není, to vím) nebo tašky, plno tašek. Ještě jsem to asi nezmínila, ale jsem tašek milovnice.
Krásný den a ten zítřejší, ať je kreativnější a slunečnější,
T.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 1. června 2010 v 11:58 | Reagovat

A zas zmínka o mně, děkuju! :) Zlatá jsi! :-)
A krásně jsme to tady vytvořily, až se Ti tenhle vzhled okouká (a to věř, že přijde!), můžem se společně vrhnout na nový, vůbec mě to neobtěžuje, naopak! :)
V té angličtině Tě moc obdivuju, Janičko, protože já jsem si ještě neudělala ani hloupé eFCéEčko:( Ale jednou to přijde, snad! :)
A ty moje jedna tvořivko, určitě se pochlub pak dokumentací, co jsi vytvořila:)
A moc hezké fotky.. :)

2 Tulip Tulip | Web | 1. června 2010 v 12:59 | Reagovat

No, zase jsem skoušela něco nového do článků, však mě znáš, jsem docela IVT-nezdatná a taky to tak vypadá, myslela jsem, že komentáře k fotkám se pod nimi zobrazí a ejhle- ono nic. Ale tak co...chybami se člověk učí. :)
Nakonec jsem nic nevytvořila, uklidila jsem bylteček. :) Bohatě mi to stačilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama