Líbající se smajlíci :-**-:

7. června 2010 v 14:15 | Tulip
Proč jsem se na tyto vysněné prázdniny tak dlouhou dobu těšila a teď...mám pocit, že mi proplouvají mezi prsty, zatím žádná brigáda, plno věcí, které bych si ráda koupila nebo koncerty, kam bych ráda zašla a zároveň jedná velká věc, kterou si chchi nejpozději v září koupit.

Tramtadadá...notebook, jak už tady koneckonců píšu pěkně dlouho. :) Koukala jsem se na netu, ale žádný ten pravý jsem nenašla. Moc se mi líbí takové ty typicki holčičí, ale tam je většinou cena neúměrná kvalitě, takže nevím, nevím, jak moc si budu moct vybírat. Už abych věděla, co a jak s brigádou. Na jednu stranu cítím v kostech, jak moc jsem líná, ale na tu druhou mě to sezení doma ubýjí!!! Ještě, že už je alespoň krásné počasí.

Připadám si, že jsem ve stavu hloupnutí. Musí se s tím něco dělat! Stanovila jsem si tedy první 3 knížky, které jsou na mém seznamu "must read". A bacha! Jedna je dokonce v angličtině, ale zase od mého skvěle-líbezného autora, takže se musím vzmužit. :) Hola hej!

ů
To jsou ty moje poklady... :)

Když už jsme u té četby...minulý týden jsem jela za babičkou a během krátké zastávky na benzíně jsem se snažila najít něco zajímavého ke čtení. Jelikož jsem měla asi 5 dnů po maturitě, nechtěla jsem vidět nic odborného a tak jsem se snažila během 3 minut vybrat to "nejlepší"- porovnávala jsem cenu s kvalitou. Teda o kvalitě těchto časopisů b asi mnozí polemizovali. Nakonec jsem si vybrala Cosmopolitan (hlavně díky ceně- 39,90Kč). Upřímně, vím, že je to hloupé, když si někdo myslí, že si hodně počte v takových časopisech, ale i tak jsem čekala více. Asi bych měla své tužby směřovat více do knih. :) A nebýt tak naivní. Hodně mých vrstevnic si kupuje Elle, ale mně příjde strašně moc dávat za časopis 100Kč. Hmm? Jaký je Váš názor na toto?

po
Ještě dneska mi 2 ze 3 krásně kvetou, dárek k svátku :)
Tak tedy doufám, že alespoň fotky budou jakžtakž v nějaké té kvalitě... a přeji příjemný den a možná i dny, podle toho, kdy se tady zase ukážu a to nevím ani já sama dopředu. :)
T.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 7. června 2010 v 23:11 | Reagovat

Naštěstí mi zatím nepřipadá, že by mi prázdniny utíkaly mezi prsty, protože mi pořádně ani nezačly, ale zbývá jen něco málo přes týden, to už zvládnu a ne že ne!! ;-) Brigáda na obzoru (tu nepovažuju jako plnohodnotné využití prázdnin :D), těším se spíš na to, co přijde až po ní...

Já jsem si konkrétně Elle nikdy nekoupila:) Ale semtam (opravdu málokdy) si taky nějaký ten časopis z trafiky odnesu. Většinou v létě, když se chystám někam k vodě slunit se, to nemám na nějaké to čtení na úrovni nastartované buňky:)

ode mě :-**-: pro Tebe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama