Mých několik top nej :)

22. června 2010 v 17:55
V mém životě mě obklopuje opravdu mnoho skvělých lidí. Každičký z nich zastupuje jedn malý dílek a všichni dohromady tvoří můj svět. Já sipřípadné mezery mezi dílky doplňuji svými oblíbenými věcmi. Většinou jsou to maličkosti jako třeba veselý květináč s krásně kvetoucí levandulí (která se bohužel musí brzo přesadit a vydat se tak na úkor slimákům- zabijákům) nebo čerstvě natrhaný "plevel" (luční kvítí) z naší chaty. Třeba pomněnky, které se nenápadně přeměňují z modré na bílou. Jsou to ejdny z nejelegantnějších květin, navzdory tomu, že vás jejich trhání nic nestojí (pokud netrhíte v chráněném území:)). To jsou moje maličkosti. Teď k nim přibývají i věci ručně vytvořené. Nejsem moc šikovná, takže když se něco opravdu povede, mám z toho nesmírnou radost. Jako třeba včera. Procházím staré oblečení a zjišťuji, kolik je mi toho už malého. Kdo mě zná, ví, jak je pro mě těžké se loučit se svými věcmi, takže pro mě odpadkový koš plný mých hadříků nepřipadá v úvahu. :) Vyrobila jsem si tedy tašku. Použila jsem nohavici džínů a své šaty, jejichž ramínka mi parádně posloužila jako "ucha", pak jsem jenom skoro-výsledek doplnila džínovou květinkou a tralalá...voalá, jsem velmí spokojená. Nejsem přítel šicího stroje, takže jsem zvolila ruční šití, je mi ale jasné, že některé části se prstě se strojem setkat musí. Takže mi ještě držte palce. Nyní ukázka mého skvostu...

wqd
 Foceno asi kolme druhé ráno, takže s ohledem, prosím :)
Nejsem takový kutil, aby můj materiální svět tvořilo téměř všechno "handmade". Proto ukážu něco i z toho kupovaného světa, co rozzáří často mé dny- zvláště teď, když je tak zamračeno.

  • mé laky na nehty, hodlám ještě rozšířit svou barevnou sbítku, zatím jich není mnoho, ale nějak jsem neměla tendence přikupovat, teď uvažuji o zeleném :)

\y
  • má voňátka...protože voňavější svět je hned o něco hezčí, ne? Nejvíce se mi líbí, když objevím někde daleko v poličce nějakou svou starší teď už moc nepoužívanou- třeba z minuléího léta, jako je ta modrá a ještě k tomu zjistím, že ji zbožňuji! :)

  • extra dlouhé sedmikrásky z chaty, tento typ jsem našla u jedné slečny na blogu- měla je v zavařovačkách, ale já jsem zvolila trošku jinou verzi

da
  • a moje super truper sada do školy, ano, o důvod více, proč se tam těšit. Kdyby někoho zajímala cena téhle investice, tak je to 30Kč a zdrojem je Kaufland. :)

lu
  • svíčky a svícny; ano, ano, ty přímo zbožňuji. Jednu dobu jsem na nich ulítávala ještě více. :) Toto je jen jedna z mnoha, jednoduchá, ale líbila se mi ta tajemnost fotky. :)
ax

Pro dnešek vše s mým "top-nej-listem"...opravdu jsem nevěděla, jak jinak to nazvat. :) Dále hodlám shromažďobvat fotky svých oblíbených věcí a házet je tady. Tak dlouho až Vás zahltím a vy budete prosit, abych toho už nechala. :)
Dneska je krásný den...co se mé nálady týče. Užijte si ho,
Tulip
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 22. června 2010 v 19:52 | Reagovat

Janičko, to je krááásnééé! Jsi šikulka, už se těším, až tu Tvoji krásnou hendmejd tašku prozkoumám naživo:)) A po přečtení článku mě zaplavila taková nějaká tvořivá nálada, tak se asi taky na něco vrhnu:)

2 herzig-traum herzig-traum | Web | 23. června 2010 v 11:46 | Reagovat

Pěkné :) a ta taška je výbornej nápad :)

3 Tulip Tulip | Web | 24. června 2010 v 18:17 | Reagovat

Jak se tak dívám na tu fotku, už mi tak moc pěkná nepřipadá, v reálu je podle mě o sto prďo lepší. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama