Nový článek

12. června 2010 v 15:12 | Tulip
Titulky by měly vymazat, jen tak pro začátek...

Zase jsem po dlouhé době sjížděla facebook. Neznám snad člověka, který by nepřemýšlel nad významem téte komunikační sítě. Já jsem její zastánce- ale v mezích. Nebýt facebooku, ztratila bych kontakt s mnoha zajímavými lidmi, zvlášť teď po maturitě. Ale co mě dokáže dostat, jsou dětičky dávající si na tuto stránku každou svoji fotku! Samozřejmě by se hodilo konstatovat, že ta fotka většinou obsahuje nagelovaný vlas, zářivý úsměv a jedno velikánské zrcadlo. Ne, neměla bych si s těchto lidí dělat srandu... Ale budu. Navíc se vě mně stále utvrzuje fakt, že pravý význam facebooku všem tak nějak unikl. Není to snad právě o tom spojení lidí? Jasně, že mě potěší, když vím, že někdo jede támhlke a támhle, že se jeden dostal na VŠE a druhý na MUNI. Ale dávat si nový status každou hodinu?! Teď už bohužel nemluvím jen o sobě, ale i o lidech starších než jsem já. Suma sumárum nejsem proti facebooku a jeho myšlěnka se mi moc a moc líbí, ale nějak mě omrzeli názory mých lidí. Ano, těch, co je mám v přátelích. Myslíte si o nich, že to jsou rozumní lidé s racionálním myšlení a najednou buch! Nebudu tady raději ani rozebírat názory a skupiny pro a proti školnému na VŠ. Prostě díky moji mamince a samozřejmě i tatínkovi, že ze mě není jen stroj přidávající se nerozumně do skupin, jen proto že se tam přidal někdo jiný přede mnou!!! Rozum má zůstat v hlavě!
Jinak o školném na VŠ bych jednou ráda napsala článek, smaozřejmě v nejbližší době. :)


A proto changenu téma. Vedro. Úmorné. Zbožňuji teplo, ale teplo znamená tak 20-25°C a ne TOTO. Navíc mi neúprosně navenek skáče moje alergie. Jak já miluji svou zjevně-velmi-citlivou pokožku. :)
Protože se brigáda ne a ne ozvat, vyrábím. Nejprve jsem si vzala pod "kudlu" docela poničený tác. Byl nalezen zapadlý ve spíži a na jeho povrchu se tyčilo několik skrvnek, které nešlo umýt. A tedy...vzpomněla jsem si na ubrouskovou techniku, kterou jsem kdysi tolik milovala. A tradá... tác má novou image. Image vlčích máků a je nesmírně pozitivní. :) Snad se bude líbit.

l
Ty červená tečky jsou právě ty neodstranitelné skvrnky. Ale docela ladí a kvítky...

lk
A naležeto :) Neomlouvám se za ten nepořádek kolem, je to rpostě jedna z věcí, která mě maximalisticky charakterizuje. :) Takže tak
A protože starých a málo používaných nebo vůbec nepoužívaných věcí je u nás doma vskutku dost, rozhodla jsem se, že zkusím ozdobit i některá svá zašedlá trička. Pustila jsem se tedy do netradiční batiky, smazřejmě mi značnou inspiraci poskytla knížka. A zkrášluji tedy. Fotky ještě nejsou, snad brzy...
Wow, tento článek píšu ale dlouho. Leta letoucí. :)
Keep on wrtiting... přidávám jednu fotku tak rok starou. Duha. Pro mě představující optomismus a bezstarostnost. Život taky. :)

klj
Rakousko, prázdniny 2009
A tímto obrázkem se loučím. Vycházím vstříc horkým dnům a umytému auto mojí maminky, ať může reprezentovat. :) Krásný víkend a mocktrýt hurá! počasí se má zklidnit.

Mějte se krásně...moc!
T.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 17. června 2010 v 10:07 | Reagovat

S tím facebookem souhlasím... kolikrát se nestačím divit, co to mám vlastně za přátele, když se přidávají do rasistických skupin a podobně... ale na druhou stranu taky souhlasím, že Facebook sbližuje a je pro mě užitečný... i když - strašný žrout času!! :)
Tácek se náramně povedl, ty moje malá tvořilko:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama