Run, girl, run!

4. června 2010 v 18:29 | Tulip
Běžím. Jako o závod. Ne teď, ale už dva dny. Ne vkuse. Tak hodinu. A nebyl to můj nápad, ale teď jsem docela spokojená, i když moje spoluběžící většinou utrpí veliký šok, pořád jenom funím a hekám. Ale! Já běžím.

U mě to bylo vždycky těžké. Jednou jsem se nadchla pro nějaký sport a podruhé už mě nebavil. Tak třeba bosu, tam jsem byla asi 8x. Málo, co? To se toho pak moc nehubne. A tím asi končím. Jednou jsem byla na Heatu, ale to je na mě jako studentku, jejíž rodič nevydělává miliony milionů, docela drahé. A pak je tady kolo. Miluju okamžiky strávené na kole, pokud zrovna nejedu do kopce s těžkým baťohem (pochopte můj zadek je sám o sobě dosti velká přítěž). :) Jenomže...jediné vážně dobré kolo je to bráchovo a ten ho má po taťkovi. Jelikož ho má potaťkovi, svolí vždycky k tomu, abych si ho půjčila, když moc prosím. :) Jenže kolo je teď u babičky, brácha tam jednou jela  poznal že to je docela dřina a zpátky už nejel po svých, nýbrž vlakem (nebo autem). A zrovna tehdy (no, nebylo to zase tak zrovna, berme +/-rok) se nám porouchala zahrádka na autě. Já s mamkou jsme nebyly příliš úspěšné v rozebírání tohoto super-skvělého a rychle-jezdícího kola. :) A tak... Tramtadadá...kolo u babičky zůstalo. Zbylá kola doma mají více než jednu chybu, jedno má divně pokřivené sedátko a druhé zase divně chrčí, řekněme, že to jsou kola v letech, takže na to mají právo. A právě na tom prvním jsem včera jela do daleké (zase s rezervou) vesnice. Výsledek = bolest v zádech. Ale i tak stále věžím. :)
Nejsem žádný fanatik do sportu, ani jsem nebyla nijak sportovně vychovávána. Za což jsem dneska moc a moc vděčná. Sice vypadám jako Medvídek Pú po svačince (tzn.2kbelíky medu), ale jsem docela spokojená s tím, jak žiju. Raději si zajdu sem tam do divadla nebo si něco přečtu a nebo- stále častější aktivita po maturitě- jen tak se válím. :) Jenže můj svaťák vypadal přesně takhle mínus čtení a chození do divadla a pak ještě umocnit asi tak na dvanáctou. A...ejhle, z Medvídka Pú se stala hrošice Eliška (byla vůbec někdy nějaká hrošice Eliška nebo tady zase hážu nesmysly?). Nějak nemám tendence hledat si chlapa a nestojím každý den dvě hodiny před zrcadlem, ale zase nejsem z tak zámožné rodiny, abych si mohla koupit celý nový šatník. Rifle, které mi byly větší, jsou mi těď hodně malé. Je třeba ze sebou něco dělat! Změnit režim, dámo. :) Celý svaťák (no, dejme tomu, že můj svaťák trval tak 3 měsíce) jsem se cpala a cpala a výsledkem je vzhled již zmiňované hrošice. Takže, když už tady jednou napíšu, že se sebou budu něco dělat, doufám, že to alespoň jednou dodržím. :)

Toť vše o dnešní sportovní rubrice, přejdu třeba k tomu, že je venku opravdu nádherně. Dneska jsem s mamčou přesazovala fuchsie a muškáty a pak ještě plno jiných rostlinek,  od kterých si žal bohu nepomatuju jména. A přitom na mě krásně svítilo sluníčko. :) To prý pomáhá mým ekzemům...říkala paní doktorka. Jenže nevím, nevím. Téměř všechny své ekzémky mám na rukou a ty jsem měla povětšinou zabořené ve hlíně. Nevadí.
Pro dnešek vše. Zítra dělám doučování, teda spíše poradenství. Pochybuju, že mi ještě něco zůstalo v hlavince a i když ano, jak mám svůj režim nastavený na na-nic-nemysli--už-vůbec-nepřemýšlej změnit na ten rychle-něco-vymysli-a-tvař-se-že-jsi-strašně-moc-chytrá. Budu se muset hodně přemáhat.
Teď rychle ven, protože je krásný den!
T.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 5. června 2010 v 13:14 | Reagovat

Pojedem spolu na kolo! A na tu zumbu! A na brusle! A běhat!! A všechno zkusíme, máme na to celé dlooouhatánské prázdniny!! A na jejich konci budeme nádherně vysportované :-) :-)
Hrošici Elišku neznám, ale co třeba hroší slečna Glorie z Madagaskaru? Jmenovala se tak, ne? :)
A to sluníčko.... aaaaach, to mi tak chybělo!! :)

2 Tulip Tulip | Web | 5. června 2010 v 23:11 | Reagovat

Aaa, vše zkusím nebo se alespoň o to pokusíme, ju? Jinak jsem sama docela zvědavá, jak ty dlouhatananské prázdniny rychle utečou. :)
Slečnu Glorii si dostatečně nepomatuji, musím si rozšířit vzdělání. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama