Úvaha o štěstí...

18. června 2010 v 19:26
Ach!!! Spadla jsem do lásky! (jak vidno, angličtina mě ovlivňuje an každém kroku/ vpisu). Do té platonické přeci, ale nějak se ne a ne vyhrabat. Mozek rezignuje a pípá v nevhodných časech. :) Mám tisíce chutí dívat se na jeho fotky a připadám si děsně trapně. Možná až puberťácky. Ale co, jsem přece ještě náctiletá. :) Nejsem schopná psát tady regulérně a hezky článek o lásce, ne, ne, citové výlevy stranou.


Pročítám se Sedmičkou a zjišťuji, že dvojčat se v posledních letech rodí čím dál tím více. :) A pak taky něco o kašnách...počteníčko. :)
Dneska jsem si nezdárně zašla pro lístky na jeden festival. Ne, nejsou to Colours!!! Tam je moc lidí a davy já nerada. :) I když už mě nejeden člověk lákal. Ále, mé "študenstké" kontíčko mi nedovolilo vybrat bezplatně a v té naši velkoprodejně lístků na akce karty neberou. Myslela jsem, že karty se neberou jenom v Jednotách a Hruškách zapadlých někde daleko daleko od vesnic. Zmýlila jsem se. :) Takže výlet pro lístek se musel změnit a přejmenovat na výlet pro tříšť a navštívení naší pošty. Ono totiž po mě ta moje VŠ chce i fotku!!! No toto! Takže jsem jí pozdě, ale přece poslala. Teď už se snad můžu děsit "jen" té samotné VŠ.
Jéva, nezná někdo nějaký dobrý časopis? Už jsem tady kritizovala úroveň některých plátků. Nejsem náročná (myslím), jen by tam nemuselo být 93 miliard reklam. Třeba něco kreativního...co by mě naučilo plést a háčkovat. Ano, téma u nás docela nebezpečné, protože se mě to pokoušely naučit maminka i babička. Opravdu moc jsem se snažila soustředit, ale...prostě to nešlo. :) I když mi babička všechno odkývala a souhlasila s každým mým krokem, můj výsledek se značně lišil od jejího. :) No, hold moje slezské ručičky.
A dneska jdu ven jančit. :) Jupí juch! Moc a moc se těším!!! A možná vezmu mého foťáka- důchodce. A možná taky budou nějaké fotky. A možná...příjde i kouzelník.
Pěkný večer a víkend (teď mi došlo, že i školáci mají následující dva dny volno). :)
Tulip
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 18. června 2010 v 20:04 | Reagovat

Cítím se strašně důležitě, že jsem všechno tohle absolvovala s tebou:)))
A večer to roztančíme, taky beru fotopřístroj, pro případ, že by ten tvůj protestoval:-)
A víš co? Taky se chcu naučit plést, co kdybychom si to daly společně jako předsevzetí na prázdniny a společně se pokoušely? :-)

2 Tulip Tulip | Web | 19. června 2010 v 15:07 | Reagovat

Myslím, že by Ti tohle předsevzetí moc dlouho nevydrželo se mnou. Já jsem na všechno hrozně pomalá a nešikovná. Ty už bys měla celou šálu a já jen jednu řadu. :) Ale vždycky když vidím ty nádherné vestičky, čepičky, šály a tašky v časopisech, říkám si, že to taky chci mít a tím pádem i umět. Ach jo! A nebo si najít nějkaého o moc let sličného muže, který dobře vaří a plete? :) Taky řešení...

3 Bylinka Bylinka | Web | 20. června 2010 v 14:36 | Reagovat

Kuš, babo! :D Na prázdninách u babičky pochopím základy, a pak do toho spadnem společně:-) A na Vánoce si navzájem upleteme šály, oukej? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama