Čekání na Godota

4. srpna 2010 v 14:41 | Tulip

Ano, takhle by se to taky dalo nazvat! Myslím tím samozřejmě donucení se k zasednutí za počítač a natlukání pár věcí. Nápadů by bylo, ale když jsem konečně usedla, začalo se mi mnoho z nich jevit dosti špatnými. :) A proto...nuda nuďárna, souhrn dnešních (posledních) dnů. Píšu v odrážkách, protože nejsem dneska schopná napsat něco celistvějšího. :)

  • Skončila mi brigáda, měla jsem chuť křičet "třikrát sláva", ale vzhledem k tomu, že se naskytla druhá šance o trochu zbohatnout, šetřím dech. :) Takže úplně po práci bych měla mít zítra. Výhoda druhé brigády je ta, že si sama koordinuju svůj čas. Většinou začnu pracovat tak v 9, v půl jedné něco slupnu a od půl druhé zase "zasednu" k práci tak na 2 hodinky maximálně. Ano, máte pravdu, je to flákárna. Navíc si můžu v klidu udělat kafíčko, sníst sušenku. Platí mě za oddělanou práci a to mi dost vyhovuje. Zlenivění je jev, který se u mě pomalu začíná vyskytovat. :)
  • Těším se na vydělané penízky, i když nevím přesně, kolik jich bude (to je taky to, čeho se docela děsím)...ale tento bod vlastně souvisí s bodem prvním.
  • O víkendu jsem se potápěla v záplavě hudby, byla jsem na jednom menším festivalu nedaleko od mého města. Bylo to super! I když počasí nám zrovna moc nepřálo, ale co... Asi nejlepší body (řekla jsem si, že napíšu 3), byly pro mě Anna K (jednoznačně nejlepší), Chinaski a Olympic. Ano, pokud jste si mysleli, že sem hodím názvy jiných (méně komerčních) kapel, tak tentokrát chyba lávky. :)
  • Asi před týdnem a půl jsem byla na Shakespearovských slavnostech a tedy sláva jim! Bylo to skvělé! Bohužel (bohudík) nám náš diář nedovolil zvolit si jinou hru než tolik známou Romeo a Julie. Ale v podání ostravského PaS de Theatre jsem byla naprosto okouzlená a taky spokojená s naší volbou. Byly skvělí. Počasí nám ale zase jednou nepřálo a kvůli velkému dešti muselo být představení asi 20 minut před koncem zrušeno. I tak jsem si ale ve svoji dušince odnášela dobrý pocit. :) A co mě momentálně moc a moc těší? To, že už za týden jedu znovu na Slezskoostravský hrad, tentokrát na As You Like It (Jak se vám líbí). Doufám, že tu hromadu angličtiny nějak přelousknu. :) Jinak info TADY. :)Doufám, že se mi ještě někdy poštěstí vidět další hry. Zatím jsem byla v Praze na Kupci benátském a minulý rok v Ostravě na Snu noci svatojánské. Ta shakespearovská atmosféra je úžasná.
  • Důležité zjištění!!! Potřebuju gumáčky! Ano, i mě ovlivňují tyto modní trendy. Dlouho jsem odolávala, především kvůli cenně, ale kdyby se objevily nějaké ve výprodeji, nevím, nevím, jak bych dopadla.
b
Tyhle stojí, myslím, 499Kč. To mi příjde ještě hodně. Já vím, jsem naivka, co si myslím, že jí někdo prodá tohlencto za stovku. :)
ghm
A tyhle už jsou o hodně dražší, ale taky moc pělné, kukněte kdyžtak SEM. A kochejte se. :)

  • Myslím, že stránka Fleru by ne měl být přístupná pro někt eré jednotlivce častěji než j ednou za měsíc. Jsme unešená a okouzlená, například z téhle tašky:
oú
http://www.fler.cz/zbozi/taska-mary-iv-995522
Asi mi ale nezbyde nic jiného, než jen lstivě koukat a slintat nad klávesnicí. :) Momentálně sjíždím sekci "Domov" a v duchu se inspiruju. No, jo, přepadla mě šíleně šílená chuť zvelebovat. Sice bych asi měla spíše uklízet ten nepořádek doma, ale hold, neumím si pomoct. :)

Ještě se chvíli budu kochat a pak už ale šup do pracovního procesu, k večeru snad výjde čas na nějaké to "kreativnění". Mezitím...hudbo hraj!


Krásný den
Tulip

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | 4. srpna 2010 v 18:11 | Reagovat

Krásné, krásné, krásné! :) Ty první gumáky mě dostaly, ty jsou nejhezčejší... a za 499? to zas není tak hrozné, já jsem všude viděla nejlevnější přes tisícovku a rozhodně nebyly tak hezké:)
Na Štěrkovně bylo skvěle a máš pravdu - Anna K byla bezvadná! A moje srdcová záležitost IMT Smile taky i Polemic a Švihadlo a samozřejmě všichni Tebou zmínění:)
Aaaaa 14. srpna odjíždíme, Verča už o Tobě ví a očekává nás v pondělí 16., takže nejprve na jih Moravy a pak do Čech, juchů!!! :)

2 herzig-traum herzig-traum | Web | 7. srpna 2010 v 0:10 | Reagovat

Kde jsi byla na brigádě? :) Já dělám už asi rok a půl v McD :D, peníze dobrý, ale je fakt, že opravdu musíš makat ;). Ta tvoje "pracovní morálka" zněla dobře ;).
Ta taška je úchvatná! A přece jenom ta 500 za boty  ještě není tak strašná :), to spíš já se stydím, když jsem utratila 1300 za takový botičky :D na podpatku :DD...

3 Tulip Tulip | 9. srpna 2010 v 8:52 | Reagovat

Ano, já vím, že 499,- není tak děsná cena, ale...zatím se můj noťásek nevyjádřil ohleně konečné ceny, takže musím udržet slinu a myslet jen a jen na něj. :)
Jinak na brigádě prakticky nejsem nikde. :) Pomáhám jednomu známému s tím, co potřebuje. A mám to štěstí, že můžu pracovat doma. O mekáči jsem taky uvažovala, máme ho u nás ve městě asi půl roku, ale předtím jsem pracovala v jedné hospůdce a byla jsem z toho značně otrávená (3 roky jsou hold 3 roky), takže jsem to zamítla. A navíc bych tam nejspíš vyjedla celou výplatu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama