If you want to sing out, sing out!

12. srpna 2010 v 22:05 | Tulip
And if you want to be free, be free. Cause there´s a million things to be...

Můj nedostatek Cata Stevense se projevuje. Neustále si prozpěvuju jeho hity a pěkně mě štve, že v rádiích hrají jenom nějaké cover verze jeho písniček a ne originály. To mělo být malé postěžováníčko na začátek. :) Aby to náhodou nebyl moc pozitivní článek! :)
V úterý jsem si zahrála na velkou houbařku. Ano, houba, bez houby, k houbě! Ale...ony se ty mrchy umí někdy pořádně schovávat. A já pak chodím po lese a mžourám a mžourám... Ale pak ta mňamkozní večeře/ oběd a houby na 100 způsobů. Upřímně nejraději mám praženici (prý se tomu říká i smaženice, ale my říkáme smaženice něčemu jinému), mňam! To pak vždycky mlaskám blahem. Jinak je to smutné, ale musím podotknout, že raději houby jím, než hledám. Tím pádem (podle mých průzkumů) patřím k menšině a tím pádem je pravděpodobnější, že k sobě najdu nějakou dvojičku, která mi bude houby sbírat, zatím co já se jimi budu ládovat. Ano, vypočítavá mrcha je to slovo hodící se ke mně. :)

Prohlížím si pár fotek, které mě vždycky nějak potěší, hlavně svým kouzlem nebo zážitky, které se k nim vážou. Jednu z nejoblibenějších Vám ukážu.

hodinky
Je pravda, že jedny barevné hodinky doma mám, ale tyhle jsou teda trošu rozměrnější. :)A teď k mému sdělení, teda nic extra velkého to nebude, jenom zase vyjádření mých myšlenek do zdoje tohoto blogu. :)
Poslední dobou docela hodně přemýšlím nad smyslem blogů a internetových stránek vůbec. Donutil mě k tomu odkaz jedné "růžové slečny" z Ostravska. Ano, určitě ji taky znáte, ale propagovat ji tady nechci. Napadá mě, jestli ta holka má vůbec ponětí, co to je vyjádřit (třeba jen jednou) jakoukoli svou myšlenku na internetu a ještě k tomu přidat svoji fotku. Něco v tomto smyslu jí také do komentářů psalo hodně lidí. Podle mého mínění by udělala nejlépe, kdyby si procvičovala raději rétoriku na úkor upravených nehtů. Možná by si taky tohle dítě mohlo představit, jaké následky tohle její blogování s image a lá pipinka může mít.
Další (mě se nabázející) bod, je téma fashion blogů. Ano tolik milované blogspoty jsou určitě mnohem oblíbenější a zkrátka taky více "cool" než obyčejné blogy. Ale... Obecně platí, že na blogspotech najdete více fotek než textu. Blog počítá s Vaší anonymitou. Nenutí Vás zveřejňovat vaše fotky s outfity, vlastně vás nenutí zveřejňovat vůbec žádné fotky. Tady máte své stránky mnohem více ve svých rukou. Hodně lidí z blogspotů přiznává, že k založení právě téhle stránky je dotlačila jakási část komerce. A protože já komerci a věci "na jedno brdo" moc nemusím, mnohem raději si počtu na blogu. A že se tady dá najít počtěníčko. Teď nachci zapírat, že na již zmiňované modni blogspoty nechodím koukat a "číst" "články", chodím, je to jistá forma oddychovky. Jako když si na Seznamu chci přečíst nějaké drby. :)
Rozdíl mezi oběma stránkami je značný. Zatím co ten "fashion" je oddychovka, ten pravý "pisálkový" blog je mnohem upřímnější. Člověka přece poznáte mnohem více z jeho psaní a myšlenek než z jeho fotek. A proto jsem ráda, že jsem si zvolila tuto formu pisálkování. Tuto svobodnou formu.

Pro dnešek konec filosofování, jdu pozorovat hvězdy a doufat v mnoho splněných přání... Píseň níže souvisí s nadpisem a citováním výše. :)


A to je ona! příjemný poslech...

Pěknou noc i nadcházející dny,
Tulip
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama