Říjen 2010

Zde!

13. října 2010 v 14:13 | Tulipán
Stydno by mi mělo být...ažaž, ale není. Neozvala jsem se Ti, můj milý tulipánový blogu, protože toho bylo na mě moc. Po čtyřměsíční lenošení zapojit hlavu. Zvládat pochody matematického génia na přednáškách, sedět nehybně při písemkách z anorganiky a koukat na obrazovku v informatice. Tak nějak vypadal první a druhý týden. Teď mi největší čas zabere asi příprava na labiny, z kterých mám hrůzu vzhledem k tomu, že se na gymplu moc neřešili. Ale...voalá, trochu se to bojím říct, ta škola mě baví...zatím. :) I když mě neustále přepadají myšlenky, že na ní nemám. Nejsem úžasňácky inteligentní a neznám veškeré chemické vzorce světa...ale jsem připravena tomuto čelit, ale postupně. :)
Momentálně mám chvilku klidu než se vrhnu na protokol a koukám se na "úža-žůža" obal na notebook. Co mu říkáte? Moc kýčovité? Stojí skoro stejně jako ostatní, ale tento je zahrádkový.

ouje


Nejdříve mi přišel děsně kýčovitý, ale postupem času a zapjováním větší části mé fantazie, se mi začal líbit. Jenže to poštovné!!! Dokonce někde i 200Kč. No toto!!! Ještě se asi zajdu kouknout.

Jinak velmi ráda uvítám jakýkoli tip a trik na obchody s notebookovým vybavením.
Pác a pusu,
T.

A kdo je kreativec kreativní a rád se obklopuje hezkými věcmi i na internetu, ať koukne SEM.