Listopad 2010

Krása

16. listopadu 2010 v 22:12 | Slečna Tulipánová
Všude kolem mě je tolik krásných věcí! Stačí si pobrouzdat po tom zvídavém stvoření (internet) a hned se začít kochat. Nebudu lakomá, taky Vás nechám zasnít se...

Protože já na to mám.

10. listopadu 2010 v 19:52 | Tulipánová
Mám na to vyrovanat se s věcmi, které se mi staly. A jsem o tom přesvědčená. Díky panu Nohavicovi začnu pro dobré věci na ty špatné zapomínat. A co bude dál? Vrátím se zpět ke kořenům, v Brně jsem hrozně zlenivěla, co se kreativity týče. Jdu si dovyrobit toho perličkového soba. :)
Jdu se šťastnit!
Tenhle článek možná nic neřekne čtenářům, ale můj blog by ho tady měl mít...


Protože každý chce být milován...

5. listopadu 2010 v 11:24 | Tulipánová
...a něco na to bude...
A protože já zrovna nikým nejsem, dávám tady alespoň milující logo. :)
Odkaz si samosebou zase nepomatuju (bylo to z nějaké designové stránky).
Tak tady je...jedna porce lásky pro Vás. :)
Ať Vás naladí do přinejmenším tak krásné nálady, jako je ta má.
láska

Někdy šílím, jindy pláču

3. listopadu 2010 v 14:56
Pak se třeba taky vztekám. To většinou, když zjistím, že si nepomatuju nic z limit a derivací z gymplu (nebo jen velmi málo). Chytá mě šlak, když v neděli odjíždím od své milované maminky do toho velkého města, které se v něděli stavá Brniskem (v pondělí už je to Brno a kolem středy Brnečko). :) Upřímně, nechápu, že jsem se mohla v tomto svém zvláštním období s někým setkat. Ale některé moje kamarádky to mají hodně podobně. Možná, že si prostě potřebuju pobrečet v poslední době trochu více. Škola je těžká a nároky jsou vysoké, na přednášce si vždycky připadám jako trotlík a při snaze alespoň něco pochopit div že mi hlava neupadne.
Ale...potkala jsem tady pár zajímavých lidí. Chlapce, který u mě vyvolává pocit kamaráda(s kterým si už tak moc nerozumím jako předtím...a přitom nechci nahrazovat kamaráda za kamaráda)...mám ráda medvídkovské kluky v kamarádské formě. Neměla bych o chlapcích říkat, že jsou medvídci, někdy to přeháním, pak se medvídkem stává i náš matematikář- pán s tituly, že by se i ex po zderivování přestalo smát. Pak taky zajímavou slečnu, která nosí nádhernou čepici s ocásky (může mít čepice ocásky?) až po pás.