Prosinec 2010

Dala bych si jednoho pana Darcyho, prosím

30. prosince 2010 v 17:32 | Slečna Tulipánová
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak jednoduché by to bylo, kdyby existovaly obchody s ideálními partnery? Teda já to moc jako obchod nevidím...spíše takový bar. Dívka jako já by přišla, prozkoumala jídelní lístek, který by samozřejmě obsahoval velké množství "chodů" s drobnými poznámkami co vlastně který chod obsahuje, poté by této dívce nezbývalo nic jiného než prodiskutovat svůj výběr s číšnicí. Číšnice by byla holka od rány, něco by už měla odžito a vždycky by Vám dobře poradila...prostě a jasně taková maminka. Je ale důležité uvědomit si, že maminkám by se moc nezamlouvalo, že jejich dceruška chodí po barech shánět chlapy, proto jsem tuto rádkyni nazvala číšnicí. :) Ale...já bych její rady nepotřebovala. Přišla bych a...

Vesele a šťastně...

23. prosince 2010 v 19:57 | Tulipánová
jůůů

Flower power, zlato...

15. prosince 2010 v 17:54 | Slečna Tulipánová
"A"...jako "asi to pořád nechápu". :)
Ovšem na flower-powersátství není co chápat, to se Vám buď líbí, protože jste částečně flower-powersáci nebo nelíbí (pak je jediný důvod...nemáte vkus). :) Zdroj obrázků...strejda Google.
fl
Proč v Brně nejezdí taková městská hromadná doprava? :)
po
A dostanu k Vánocům toto autíčko?
ju
Jů! Hele! Neděle!

Tak co? Už máte jasno?
Jste taky flower-powersáci?
Peace s Vámi,
Tulipán

Víme, kam jdeme. Víme? Kam? A jdeme vůbec?

9. prosince 2010 v 23:57 | Tulipánová
Tento týden byl chaos. Jeden velký chaos. Vlastně docela chaotický byl poslední dvoutýden. Skončila mi cvika z chemie. Hurá? Sláva? Ne. Jedno z mála, co mě opravdu bavilo. Má počáteční radost se změnila v zesmutnění. Náš pan docent byl totiž osobnost. Ano, jeho nároky byly dle mého názoru v mnoha věcech přehnané, ale snažil se do našich mozečků vehnat logiku. A to se mi líbilo.