What makes me happy...

20. ledna 2011 v 16:26 | Tulipánová
Věc, která se mi na angličtině vždycky líbila asi nejvíce, je nádherný rozdíl mezi slovíčky "happy" a "lucky". Ještě si vzpomínám, jak jsem si význam těchto slov kdysi v začátcích vstřebávání tohoto jazyka pletla. Teď už tuším proč. Vždyť mně asi nebylo jasné, jaký je rozdíl mezí "mít štěstí" a "býti šťastný"...Dneska už to pomalu vstřebávám. :)
Mě dělá šťastnou třeba i prkotinka...tak např.včera jsem si zase trochu pobrigádničila (stejně jako dneska), to znamená nějaký ten přísun peněz v nejbližších dnech...ale nejento! Já jsem si i povyráběla! Vlastně "si" ani tak moc ne, spíše svému příteli...když Vás někdo každý den budí a sprotředkovává Vám plno příjemných chvilek, musíte být na něj občas hodní (ale o o2 hezky mluvit nebudu, to jsou hajzlíci trpajzlíci). :)hmm


Za zdárné ukončení semestru jsem dostala květinu...
hmm

...a...
hmm
...květinu (ale živou, se všemi těmi buňkami, jak jsme se to učili v biologii, fůj)
A pak tam toho na tom stole je ještě spousta, zvláště výživný je kabel od počítače, který celému tomu všemu dodává zvláštní šmrnc.
Zatím jsem toho moc nevyrobila, ale hodlám pokračovat...přemýšlím na ddozdobením trička, tak snad nezůstane jen u myšlenek.
Tvorbě zdar! Nazdar!
T.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 21. ledna 2011 v 12:08 | Reagovat

:-)
A příští týden společně a ne že ne!! Jen se musíme domluvit na dni, kdy to spácháme!! :-) Chci tvořit tvořit tvořiiiiiit!! :-)
A obal na mobil je nádherný, včera jsem ho mohla vidět naživo, heč! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama