Juhůůů, jsem zde!

18. června 2011 v 14:34 | Tulipánová
Po týdenní rekonvalescenci (= vzpamatovávání se ze zkouškového, řeknu Vám, technická škola není žádná prdel), jsem načerpala síly dojít zde, nevím, jak dlouho se zdržím, protože pořád lítám myšlenkami sem a tam, ale teď jsem prostě tady. A abych se připoměla, trošku udělám rekapitulaci toho, co "všechno" jsem stihla...

...mít dost problém cokoliv stihnout a to v tom diáři mám asi jen polovinu "musela-jsem-udělat" věcí, časem totiž nebyl ani čas cokoliv si do něj zapsat

...zavařit pár sedmikrásek, sedm krás se totiž kdykoli může hodit a né že né
...natrhat si třešně a poté je všechny sníst (váhám nad použitím slova "sežrat") a nedbala jsem varování ve stylu "Ty se z toho posereš!" (neposrala, mami) :)

...ládovala se jahodami, ale nepatřičně věřila svám slevovým žabkám a na chvíli jim ponechala nad červenou pochoutkou dohled, naivně, sežraly je všechny!!! nevěřte botám ze slev. :)

...zvolila tři nejlepší sprcháče naší koupelny (metál DMku za značku Balea...už jsem na ní četla docela negativní recenze, ale upřímně, o tom "bio-lusháckém-hnusu", co stojí více než moje stipendium (:D) a vypadá dost nechutně, nechci už slyšet!!! jsem mírný ekzematik a nemám s Baleou problém...navíc krásně voní a kde jinde koupíte něco kde poměr kvalita:cena představuje hodně vysoké číslo. Třetí z favoritů je pak z Body Basics, ten je taky dost drahý, ale využila jsem 60% slevy a řekla si, že sprcháč za 60 Kč si sem tam můžu dopřát. :)

Ach, a momentálně si vrtám hlavu nad tím, co vyrobit...mějte se sladce (sladce? co takhle nějaký mls?),
T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama